Totul despre sloturile cu jackpot progresiv

VIDEO
Benfica - Bruges 5-1. Portughezii s-au calificat sferturile din Liga Campionilor
VIDEO
Meme: "Gigi Becali nu are rabdare. Inseamna ca e nerabdator"
VIDEO
"Nu vreau sa-l jignesc pe Budescu, dar n-ar trebui lasat sa mai joace". Budi are kilograme in plus
VIDEO
Petrolul - Universitatea Craiova 0-1. Oltenii salvati de Andrei Ivan si de VAR
VIDEO
Motivul pentru care Leo Strizu a demisionat de la FCSB: "Nu credeam ca exista asa ceva"
VIDEO
FCSB - Petrolul 4-1. Dubla Compagno, foarfeca Edjouma, victorie senzationala FCSB
VIDEO
CFR Cluj - UTA Arad 2-1. Penalty ratat, fault oribil, de rosu, si victorie pentru Petrescu
VIDEO
Mititelu acuze catre Sepsi: "Dioszegi nu s-a tinut de cuvant. Nu vrea sa rejucam meciul"
VIDEO
Universitatea Craiova - FC Arges 1-0. Oltenii, prima victorie dupa doua etape
VIDEO
Botosani - Rapid 1-2. Grigore, gol din foarfeca, in minutul 90+4. Moldovenii egalasera in minutul 90
VIDEO
Univ.Craiova - FC Arges 1-0.Martisor de la Tofan! Capitanul argesenilor a gafat incredibil
VIDEO
Mioveni- Voluntari 0-3. Dica, a doua infrangere la rand,i-au dat gol doi fosti fecesebisti