Sport
MM Stoica, atac la adresa centralului  Cojocaru: "Ne-a lasat in sapte ca sa luam gol, asa a vrut el"

MM Stoica, atac la adresa centralului Cojocaru: "Ne-a lasat in sapte ca sa luam gol, asa a vrut el"

In urma remizei dintre UTA Arad si FCSB, obtinuta in-extremis de gazde, dupa ce ros-albastrii au incasat trei cartonase rosii in ultimele minute, MM Stoica, a lansat un atac la adresa centralului Adrian Cojocaru (42 de ani), pe care il acuza ca o dezavantajeaza intentionat pe vicecampioana cu fiecare ocazie.

Invitat la Orange Sport, Mihai Stoica (57 de ani) a mai spus ca, desi Nicolae Dica le-a transmis ce trebuie sa faca, unii dintre jucatorii FCSB n-au respectat indicatia antrenorului la faza din care s-a marcat golul de 2-2 in UTA - FCSB, din grupele Cupei Romaniei.