Sport
Meme: "Craiova merita mai mult, am castigat cu sansa. Tavi Popescu si Coman au jucat accidentati"

FCSB a iesit victorioasa din duelul cu Universitatea Craiova, iar Mihai Stoica,in direct la Orange Sport, a tras si el concluziile cu privire la cele trei puncte extrem de importante in lupta la titlu pe care le-au obtinut bucurestenii in Banie.
Compagno si Sorescu au marcat pentru bucuresteni, in timp ce Koljic a redus din diferenta in minutul 90+4, din penalty.
In minutul 83, la scorul de 1-0 pentru FCSB, Craiova a beneficiat de un prim penalty, dar Ivan a executat execrabil, mai mult barbierind mingea decat lovind-o.

RECOMANDARI

Totul despre sloturile cu jackpot progresiv
Ce caracteristici impartasesc cei mai reusiti jucatori de cazino
VIDEO
PSG - Barcelona 2-3. Spectacol catalan la Paris, goluri superbe
VIDEO
Atletico - Borussia 2-1. Simeone a condus cu 2-0, s-a retras in aparare si putea fi egalat