Sport
Ion Craciunescu: "Stiti ce VAR avem noi? Nu spun aiureli! Este o informatie reala!"

Ion Craciunescu (71 de ani) a reactionat dupa faza controversata din minutul 9 al meciului U Cluj - U Craiova 1948 1-1, cand Gorcea a respins de pe linia portii mingea sutata de Filip. Fostul mare arbitru international sustine ca problema cea mai mare este legata de sistemul VAR, achizitionat de tara noastra, unul care nu ar fi de ultima generatie. Concret, Ion Craciunescu spune ca sistemul VAR din Liga 1 este unul 2D si nu 4K cum au alte campionate.

RECOMANDARI

Ce caracteristici impartasesc cei mai reusiti jucatori de cazino
VIDEO
PSG - Barcelona 2-3. Spectacol catalan la Paris, goluri superbe
VIDEO
Atletico - Borussia 2-1. Simeone a condus cu 2-0, s-a retras in aparare si putea fi egalat
VIDEO
Farul - FCSB 0-1. Victorie uriasa a FCSB, care se duce la sapte puncte de Craiova