Sport
Ion Craciunescu a analizat faza care a dus la rabufnirea lui Florin Tanase de la meciul cu Voluntari

In partea a doua a meciului de pe Arena Nationala, cei de la FCSB au cerut de doua ori acordarea unei lovituri de la 11 metri. Prima data in minutul 75, cand Florin Tanase a fost doborat in careu de Igor Armas, si a doua oara 10 minute mai tarziu, cand acelasi stoper l-a lovit peste fata pe Ivan Mamut. La o zi de la disputarea partidei, Ion Craciunescu a oferit verdictul: Adrian Cojocaru trebuia sa acorde penalty in ambele faze.

RECOMANDARI

Ce caracteristici impartasesc cei mai reusiti jucatori de cazino
VIDEO
PSG - Barcelona 2-3. Spectacol catalan la Paris, goluri superbe
VIDEO
Atletico - Borussia 2-1. Simeone a condus cu 2-0, s-a retras in aparare si putea fi egalat
VIDEO
Farul - FCSB 0-1. Victorie uriasa a FCSB, care se duce la sapte puncte de Craiova