Sport
FCSB - Craiova 0-2. Reactii la cald. Dezamagire in tabara lui Becali. CFR mai aproape de titlu

FCSB - Craiova a fost derby-ul etapei. Universitatea Craiova a dat lovitura si s-a impus in fata echipei luio Becali, scor 2-0. Oltenii au dat lovitura prin Andrei Ivan, din penalty, in minutul 45+2, si Ovidiu Bic, care a reusit un gol fabulos, in minutul 74.

Cu acest rezultat, Universitatea Craiova acumuleaza 33 de puncte si ramane pe locul al treilea in Liga 1.

De cealalta parte, FCSB stationeaza pe locul secund, cu 37 de puncte, la o distanta de cinci fata de liderul CFR Cluj.

Totusi, daca ardelenii castiga cu FC Arges luni, atunci diferenta fata de a doua clasata se va mari la opt puncte.

RECOMANDARI

Ce caracteristici impartasesc cei mai reusiti jucatori de cazino
VIDEO
PSG - Barcelona 2-3. Spectacol catalan la Paris, goluri superbe
VIDEO
Atletico - Borussia 2-1. Simeone a condus cu 2-0, s-a retras in aparare si putea fi egalat
VIDEO
Farul - FCSB 0-1. Victorie uriasa a FCSB, care se duce la sapte puncte de Craiova