Sport
Ilie Dumitrescu si Gabi Balint, "plecaciuni" in fata lui Karim Benzema: "Cel mai bun din lume!"

Karim Benzema (34 de ani) a fost din nou eroul lui Real Madrid in UEFA Champions League. Dupa hattrick-ul din meciul cu PSG, din optimi, atacantul francez a semnat inca o tripla si pe Stamford Bridge, in prima mansa a sferturilor de finala, 3-1 cu Chelsea. Aflat la cel mai bun sezon din cariera, Karim Benzema este "motorul" lui Real Madrid. Prezenti in studioul Euro Fotbal, fostii mari atacanti Ilie Dumitrescu si Gabi Balint au avut doar cuvinte de lauda la adresa varfului din Hexagon.

RECOMANDARI

Ce caracteristici impartasesc cei mai reusiti jucatori de cazino
VIDEO
PSG - Barcelona 2-3. Spectacol catalan la Paris, goluri superbe
VIDEO
Atletico - Borussia 2-1. Simeone a condus cu 2-0, s-a retras in aparare si putea fi egalat
VIDEO
Farul - FCSB 0-1. Victorie uriasa a FCSB, care se duce la sapte puncte de Craiova