Sport
Dan Petrescu, la un pas de bataie cu cei de la Farul!

CFR Cluj - Farul 1-2 si Universitatea Craiova - Sepsi 0-1 au fost ultimele doua meciuri din play-off ale sezonului, iar in urma acestor rezultate, elevii lui Dan Petrescu merg la barajul pentru Conference League. Antrenorul a rabufnit atat la pauza dintre reprize, cat si la finalul meciului. Insa, dupa fluierul final, Petrescu s-a luat pana si de jucatorii celor de la Farul si a fost la un pas de bataie cu Zoltan Iasko, directorul sportiv al Farului.

RECOMANDARI

Ce caracteristici impartasesc cei mai reusiti jucatori de cazino
VIDEO
PSG - Barcelona 2-3. Spectacol catalan la Paris, goluri superbe
VIDEO
Atletico - Borussia 2-1. Simeone a condus cu 2-0, s-a retras in aparare si putea fi egalat
VIDEO
Farul - FCSB 0-1. Victorie uriasa a FCSB, care se duce la sapte puncte de Craiova