Sport
Cupa Romaniei : CFR - FC Arges 1-0. Golul calificarii in semifinale a venit in minutul 89

Cupa Romaniei, sferturi de finala

CFR Cluj - FC Arges 1-0 (0-0)

A marcat: Krasniqi 89

Echipele de start:

CFR Cluj: Sava - R. Balan, Tiru, Kolinger, Peteleu - Braun, Hoban, Muhar, Fica - Maglica, Yeboah

Rezerve: Scuffet, Manea, Burca, Filip, Cvek, Petrila, Krasniqi, Birligea, Janga

Antrenor: Dan Petrescu

FC Arges: Micle - Tofan, Dobrosavlevici, Turda, Brendon, Vianna - Jakolis, Meza Colli, Mimito, G. Cretu - Enzo

Rezerve: Micu, Njike, Oprescu, I. Serban, Moisie, Tircoveanu, Bertrand, Rizzi, Garita

Antrenor: Bogdan Arges Vintila

Stadion: Dr. Constantin Radulescu (Cluj-Napoca)

Arbitru: Barbu Marian (Fagaras) / Asistenti: Mitruti Daniel (Craiova) si Vornicu Adrian (Iasi)

Arbitru VAR: Vidican Rares George (Satu Mare) / Arbitru AVAR: Necula Mihaita (Bucuresti)

RECOMANDARI

Ce caracteristici impartasesc cei mai reusiti jucatori de cazino
VIDEO
PSG - Barcelona 2-3. Spectacol catalan la Paris, goluri superbe
VIDEO
Atletico - Borussia 2-1. Simeone a condus cu 2-0, s-a retras in aparare si putea fi egalat
VIDEO
Farul - FCSB 0-1. Victorie uriasa a FCSB, care se duce la sapte puncte de Craiova