Sport
A picat nocturna de doua ori la Timisoara. Petrolul va castiga la masa verde meciul cu Poli

Probleme la Liga 2. Poli Timisoara - Petrolul 0-3, la "masa verde". A cazut nocturna de doua ori pe stadionul "Dan Paltinisanu"!

Poli Timisoara si Petrolul au apucat sa joace doar 37 de minute, pentru ca nocturna a cazut de doua ori, iar conform regulamentului, rezultatul va fi 0-3 "la masa verde.

Prima data, nocturna s-a stins in minutul 8. Atunci fanii au scandat, au cantat si au oferit un spectacol pirotehnic. De asemenea, ei si-au aprins lanternele de la telefoane, cantand tot timpul. Dupa trei minute de intrerupere, cele doua echipe au intrat la vestiare, impreuna cu brigada de arbitri.

RECOMANDARI

Ce caracteristici impartasesc cei mai reusiti jucatori de cazino
VIDEO
PSG - Barcelona 2-3. Spectacol catalan la Paris, goluri superbe
VIDEO
Atletico - Borussia 2-1. Simeone a condus cu 2-0, s-a retras in aparare si putea fi egalat
VIDEO
Farul - FCSB 0-1. Victorie uriasa a FCSB, care se duce la sapte puncte de Craiova